אודות

אודות

ערן אולניק - מנחה ומאמן עסקי ואישי בדרגת מאסטר (MCC), מהבכירים והמובילים בישראל.

שלום לכם,
שמי ערן אולניק ואני שמח שהגעתם לאתר שלי.

אני מאמן עסקי ואישי מהבכירים בישראל. בנוסף, אני מכשיר מאמנים, מרצה ומנחה קורסים וסדנאות לארגונים ולציבור הרחב, בתחומים מגוונים, החל מאימון, מנהיגות, מיומנויות תקשרות ועד הגשמה, אושר ויחסים.

הקריירה שלי כמאמן החלה בשנת 2003 כשהקמתי וניהלתי את בית הספר המוביל להכשרת מאמנים Coaching Academy בשותפות עם טל רונן. בבית ספר זה השתתפו בתוכניות שונות כ- 700 משתתפים עד שנת 2010.

מאז 2012 אני נציג משותף ומנחה מטעם בית הספר הבינלאומי להכשרת מאמנים (SUN (Success Unlimited Network שתוכנית ההסמכה שלו מוכרת על ידי ה- ICF.

אני מחזיק בדרגת ההסמכה הגבוהה ביותר של (MCC (Master Certified Coach של איגוד המאמנים הבינלאומי ה- (ICF (International Coach Federation. אני מנטור וסופרוויזר למאמנים המבקשים להגיע לרמות ההסמכה הגבוהות של ה- ICF וגם בוחן מטעם הארגון לדרגת ההסמכה של PPC.

בעשור האחרון התווסף מימד רוחני לעשייה שלי, בזכות לימוד ותרגול של תורות מזרחיות שונות, שמרחיבות את נקודת המבט שלי כאדם וכמאמן.

אני אב לשלוש בנות מקסימות נועה, אלה ומיה, כשאני לא מאמן, מרצה או משדר ברדיו מהות החיים בתוכניתי "הגשמה בדרך שלי" אני אוהב לרקוד, לקרוא ללמוד ולטייל. אני נרגש לפעול מתוך הייעוד שלי "לגעת בחיים, להביא אהבה וליצור ניסים ביחד".
בדרך למימוש חזוני: "להיות מנהיג בתחום ההתפתחות האישית והארגונית המסייע לאנשים וארגונים לעלות לרמה הבאה עבורם".

באתר, ריכזתי עבורכם תכנים שאני רואה כמשמעותיים ומעוררי השראה שאספתי ופיתחתי מאז תחילת דרכי כמאמן, שהלכו והושחזו במהלך הכשרה, אימון והנחייה לאלפי מאמנים, מנהלים, ואנשים פרטיים.

וכבר מחכה לכם מתנה, 
מקווה שתהנו