הרצאות וקורסים

הרצאות, סדנאות וקורסים

קשת רחבה של הרצאות, סדנאות וקורסים העוסקים במה שמניע אותנו כבני אדם

הרצאות

אומנות ההגשמה

איך משיגים תוצאות והופכים חלומות למציאות? כיצד לבטא ולממש את היכולות והכישרונות שלנו? מה יביא סיפוק ושביעות רצון מעצמנו ומהמצב בו אנו נמצאים בכל רגע נתון?

קרא עוד »

מנהיגות – האתגר בהובלת שינוי

הובלת שינוי מהווה אתגר מהותי בחברות רבות, בהרצאה נכיר את הסכנות והמלכודות הניצבות בפניכם בבואכם להוביל שינוי בארגון ונסקור שורה של דרכי התמודדות אפקטיביות.

קרא עוד »

ממנהל למנהיג

ממנהל למנהיג – כיצד ניתן ליצור מפנה מהתנהלות העסוקה בכיבוי שריפות יומיומי ופיקוח על תפוקות עובדים, להתנהלות כמנהיגים כריזמטיים שיוצרים את עתידם ומגייסים את אנשיהם ללכת בעקבותיהם להגשמה.

קרא עוד »

ה-DNA של הצלחה

ההגדרה הרווחת של הצלחה היא "רמה של סטטוס חברתי, השגה של יעד או מטרה, ההיפך מכישלון" (ויקיפדיה). אני מניח שהגדרה זו אינה מספקת אתכם והייתם

קרא עוד »

מחזון למציאות

הרצאה חווייתית בה מוצגים הבחנות וכלים נבחרים מתחום האימון, המאפשרים לנו להגדיר את החזון שלנו ולפעול בעוצמה אל מול מגבלות ומכשולים כדי להפוך אותו למציאות.

קרא עוד »

סדנאות

המשבר כמגבר

המשבר כמגבר – ניהול ומינוף משברים לפריצות דרך.
כיצד לשנות את היחסים שלנו עם משברים ולהתייחס אליהם בדרך חדשה, ללמוד את השיעור שהם מזמנים לנו, להתחבר למה שבאמת חשוב לנו ולפעול מתוך עוצמה ומוטיבציה חדשה בדרך לפריצת דרך.

קרא עוד »

כלי אימון להתמודדות עם קונפליקטים

כלי אימון להתמודדות עם קונפליקטים – דרכים לחזק את יכולת ההתמודדות שלכם עם קונפליקטים, חיכוכים וניגודי אינטרסים הנוצרים בסביבתכם, תוך המשך פעולה נחושה להשגת המהלכים שיזמתם.

קרא עוד »

תקשורת אפקטיבית בארגונים

תקשורת אפקטיבית בארגונים – מהי תקשורת ומהם התנאים לתקשורת אפקטיבית בארגונים?
מה מונע תקשורת בארגונים? מה ניתן לעשות כדי ליצור תקשורת אפקטיבית כחלק
מהתרבות הארגונית ותרגול מיומנויות תקשורת שונות.
תוכן מלא *

קרא עוד »

יצירת ייעוד וחזון ניהולי

כדי להיות המנהיג בעסק שנקרא חייך וכדי להנהיג אחרים, נדרשת ממך תחושה ברורה של  כיוון, משמעות וראייה ברורה של העתיד אליו אתה הולך. ככל שהנתיב

קרא עוד »

ימי עיון

הערכות לעתיד – למנהלים

הערכות לעתיד – יום עיון למנהלים המבקשים להתחבר למקור עמוק של משמעות עבורם, להגדיר את העתיד שהם מבקשים ליצור – בהתאם לחזונם הניהולי – ולהתחיל לפעול למימושו.

קרא עוד »

הערכות לעתיד – להנהלות

יום וחצי בהם נמפה את האתגרים עימם אתם מתמודדים וההזדמנויות שעומדות בפניכם, נגדיר
מהי החברה שאתם מבקשים להיות – יצירת חזון, משימה וערכים. נגדיר יעדים אסטרטגיים למימוש החזון ודרכי פעולה מתוך מחויבות ואחריות להשגתם.

קרא עוד »

קורסים

ה- DNA של הצלחה

ה-DNA של הצלחה – בקורס תגלו מה נדרש על מנת להצליח לאורך זמן. תלמדו להגדיר מטרות שמעוררות בכם השראה, תכירו דרכים לחזק את יכולתכם לפעול באומץ ונחישות מחוץ לאזורי הנוחות שלכם, להתגבר על אמונות מגבילות, לשמור על רמות אנרגיה ומוטיבציה גבוהות, להתמודד עם משברים באפקטיביות ולרתום שותפים להצלחתכם.

קרא עוד »

אומנות ההגשמה

אומנות ההגשמה – קורס חווייתי ומעורר השראה בן שלושה ימים, בו נבחן כיצד ניתן לשזור יחדיו ביד אומן שלוש יכולות הממלאות את חיינו בשמחה, בהגשמה ובאושר:
1. יכולתנו להשיג תוצאות, ולהפוך חלומות למציאות
2. יכולתנו לבטא ולממש את היכולות והכישרונות שלנו
3. יכולתנו לחוש הגשמה, סיפוק ושביעות רצון מעצמנו והמצב בו אנו נמצאים בכל רגע נתון

קרא עוד »

מיומנויות אימון למנהלים

מיומנויות אימון למנהלים – מתן מארג של מיומנויות אימון המאפשרות למנהלים להעשיר את ארגז הכלים ולשייף את היכולות הניהוליות שלהם. לעבור משיטת ניהול המורה לעובדיהם מה לעשות לשיטה התומכת בהם וברצונותיהם, בביטוי המיטב שבהם מתוך מוטיבציה פנימית וחיבור לארגון.

קרא עוד »