לקוחותיי ממליצים

לקוחותיי ממליצים

לקוחותיי מספרים על העבודה איתי, וכיצד עזרתי להם לחולל את השינוי העסקי והאישי לו חיכו זמן רב.
רוצים לעבור שינוי דומה, אני מזמין אתכם לפנות אליי באמצעות לחיצה על הכפתור.

מיכל שנל – מנכ"ל אפוס ישראל

"ערן ידידי, תודה רבה על תוכנית אימון אפקטיבית, מאתגרת ומעשירה שהעברת למנהלים בחברה. במהלכה גובשו המנהלים כצוות, חיזקו את יכולות הניהול שלהם ופרצו דרך בעבודתם. תודה על הנחייה אנושית ומחויכת מחד, אך מדויקת, חדה וחסרת פשרות מאידך. אתה מביא עימך שילוב מנצח של ידע ויכולות שיתרמו לכל ארגון המבקש לקדם ולפתח את מנהליו."

שלי איילון דרורי – מנהלת פיתוח עסקי של מדיסון פארמה

"ערן הוא אדם חכם, רגיש ובעל ראיית עולם רחבה מאוד. יכולתו להכיל את השלם ולבודד את הרגש גבוהה במיוחד. בנוסף, יש לערן יכולת חיבור לאנשים שונים ומגוונים וראיית ה"אני", שלדעתי זו תכונה נדירה. אני מאוד נהניתי בתוכנית. אני חושבת שערן עשה ופעל במקסימום להשגת יעדי התוכנית. אני מאמינה שבנו, במשתתפים טמונה המחויבות לפעול על פי מה שהצבנו לעצמנו".

שושי חן – ראש צוות אחיות במדיסון פארמה

אני שבעת רצון במידה רבה מאוד מהשתתפותי בתוכנית. שמחתי מאוד על ההזדמנות שניתנה לי ללמוד ולהשתפר בקורס מעין זה. לקחתי בשתי ידיי את ה"מתנה" שניתנה לי, עשיתי בה שימוש ולא ברחתי ממחויבות. ערן היה קשוב ותומך, עם זאת, לא נתן לי לברוח אל אזורי הנוחות שלי ולוותר. למדתי ממנו לומר "למה כן" במקום "למה לא" וללכת עם האמת הפנימית שלי בדרך אל ההצלחה השילוב בין התכנים התיאורטיים שניתנו לנו כקבוצה ופגישות האימון האישיות היה שילוב מנצח. ערן העביר את החומרים בחן ובמקצועיות רבה וניכר היה כי הוא בעל ידע וניסיון רב בתחום בו עסקנו. ערן, עלה והצלח, המשך להשפיע על חייהם של אנשים ולהביאם לגדולות".

גיל מדור – מנהל מחלקת הנדסה, אליין ישראל

"הי ערן, אני מוצא את עצמי מדי פעם מעיין במחברת שרשמתי. נתקל בדברים שדיברנו ומתקן קורס (זה מונח מחיל הים של תיקון כיוון הפלגה). נהנתי מאד מהמפגשים איתך. אתה אדם מקסים, חכם, יודע להקשיב ולתת זויות הסתכלות אחרות. עשיר בידע עם רצון לשתף. אני מקפיד ומקווה שאמשיך להקפיד על שגרות שדיברנו ועל דרכי פעולה במגוון תחומי העיסוק והניהול. תודה רבה."

גיא שמחון – משנה למנכ"ל TMF

"ערן יקירי, תודה רבה על סדרת אימונים משמעותית, תובענית מאפשרת ומעוררת השראה. במהלך האימון למדתי להכיר צדדים חדשים שלי, התחברתי מחדש לתשוקה ולמחויבות שלי, הכנסתי ארגון וסדר לניהול, גיבשתי צוות מנצח והגדלתי את המכירות בעשרות אחוזים. היה לי לעונג רב, אין כמוך."

עופר שקד – מנהל צוות פיתוח תוכנה

"ערן, אני רוצה להודות לך, אני חושב שהיה מדהים. קשה לי לתפוס את השינוי שעברתי…הפכת בשבילי דברים בלתי אפשריים לאפשריים, זאת הייתה השנה הכי משמעותית בחיים שלי, וזה רק הולך וממשיך.. אני לא עוצר לרגע. אני חושב שאתה בן אדם מדהים שפועל מתוך שליחות ויש בך רצון אמיתי לעזור ולקדם אנשים אחרים, להביא אותם להצלחה. שמחתי להכיר אותך ולעבוד איתך, היה מעולה."

הילה כהן

"כבר חשבתי שאני יודעת הכל על גברים ונשים ולא רק שחידשת לי אלא אף הצלחת לשנות לי קונספציות ואמונות שהתקבעו משנים רבות. אין לך מושג

אורטל לוין

"ערן שלום , שמחה לומר לך שהייתה לי זכות לחלק הראשון מתוך 3 של הסדנה במסגרת קרן ידע. היה מפגש נפלא ! העברת את התכנים

חיים אלפיה – MSD

"תודה רבה על יום ההשתלמות אתמול ב MSD למדתי דברים הרבה דברים חדשים אני מרגיש שהתפקוד שלי יהיה עכשיו יותר יעל וחד ממליץ בחום להמשך

נועה אלתר – יועצת אסטרטגית

"אין מילים לתאר עד כמה נהניתי ועד כמה לקחתי איתי דברים בעלי ערך שלא הייתי מקבלת במסלול חיי הרגיל. אני חושבת שאתה בר מזל בכך